ebm-papst Inc.
Produkt-Nr.:
RG125-19/12N
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FAN BLOWER CF 180X40MM 12VDC
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$97.052
$97.052
10
$87.22615
$872.2615
25
$85.9978
$2149.945
50
$80.46937
$4023.4685
100
$78.62656
$7862.656
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Air Flow | 51.5 CFM (1.44m³/min) |
| Noise | 58.0dB(A) |
| Ingress Protection | - |
| Current Rating (Amps) | - |
| Fan Type | Blower, Centrifugal |
| Voltage - Rated | 12VDC |
| Product Status | Active |
| Voltage Range | 7 ~ 15VDC |
| RPM | 2550 RPM |
| Mfr | ebm-papst Inc. |
| Material - Frame | Plastic, Glass Filled |
| Features | - |
| Width | 40.00mm |
| Operating Temperature | -22 ~ 167°F (-30 ~ 75°C) |
| Static Pressure | - |
| Bearing Type | Ball |
| Approval Agency | - |
| Termination | 2 Wire Leads |
| Size / Dimension | Square - 180mm L x 180mm H |
| Weight | 1.6 lbs (725.7 g) |
| Lifetime @ Temp. | 62500 Hrs @ 40°C |
| Material - Blade | Plastic, Fiberglass Reinforced |
| Series | RG125N |
| Power (Watts) | 5 W |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | RG125 |