Essentra Components
Produkt-Nr.:
RGS1-60466
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
GROMMET SLEEVE 0.201" PVC BLACK
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.76
$0.76
10
$0.6422
$6.422
25
$0.61598
$15.3995
50
$0.60287
$30.1435
100
$0.57665
$57.665
250
$0.52421
$131.0525
500
$0.471789
$235.8945
1000
$0.419368
$419.368
2500
$0.380057
$950.1425
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Diameter - Inside | 0.201" (5.10mm) |
| Color | Black |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 0.343" (8.71mm) |
| Bushing, Grommet Type | Grommet, Sleeved |
| Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, RGS1 |
| Panel Thickness | 0.063" (1.60mm) |
| For Use With/Related Products | Cable, Wires |
| Mfr | Essentra Components |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | RGS1 |