Essentra Components
Produkt-Nr.:
RLCBSA-5-01
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
BRD SPT SNAP LOCK NYLON 5MM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Support Panel Thickness | 0.063" (1.60mm) |
| Material | Nylon |
| Mounting Type | Snap Lock |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, RLCBSA |
| Mounting Hole Diameter | 0.217" (5.50mm) |
| Length - Overall | - |
| Between Board Height | 0.197" (5.00mm) |
| Mounting Panel Thickness | 0.020" ~ 0.039" (0.50mm ~ 1.00mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Holding Type | Snap Lock |
| Support Hole Diameter | 0.157" (3.99mm) |
| Features | Locking, Reverse Mounting |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | RLCBSA |