Essentra Components
Produkt-Nr.:
RLCBSB-14-01
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
BRD SPT REST MNT SNAP LOCK 14MM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Support Panel Thickness | - |
| Material | Nylon |
| Mounting Type | Snap Lock |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, RLCBSB |
| Mounting Hole Diameter | 0.217" (5.50mm) |
| Length - Overall | - |
| Between Board Height | 0.551" (14.00mm) |
| Mounting Panel Thickness | 0.020" ~ 0.039" (0.50mm ~ 1.00mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Holding Type | Resting Mount |
| Support Hole Diameter | - |
| Features | Locking, Reverse Mounting |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | RLCBSB |