Essentra Components
Produkt-Nr.:
RLCBSB-8-01
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
BRD SPT REST MNT SNAP LOCK 8MM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.399
$0.399
10
$0.34105
$3.4105
25
$0.30096
$7.524
50
$0.27645
$13.8225
100
$0.26562
$26.562
250
$0.238488
$59.622
500
$0.227639
$113.8195
1000
$0.189696
$189.696
2500
$0.173432
$433.58
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Support Panel Thickness | - |
| Material | Nylon |
| Mounting Type | Snap Lock |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, RLCBSB |
| Mounting Hole Diameter | 0.217" (5.50mm) |
| Length - Overall | - |
| Between Board Height | 0.315" (8.00mm) |
| Mounting Panel Thickness | 0.020" ~ 0.039" (0.50mm ~ 1.00mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Holding Type | Resting Mount |
| Support Hole Diameter | - |
| Features | Locking, Reverse Mounting |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | RLCBSB |