Essentra Components
Produkt-Nr.:
RLCBSC-5-01
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
BRD SPT SNAP LOCK NYLON 5MM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.285
$0.285
10
$0.2413
$2.413
25
$0.21394
$5.3485
50
$0.1995
$9.975
100
$0.185345
$18.5345
250
$0.163932
$40.983
500
$0.156788
$78.394
1000
$0.128288
$128.288
2500
$0.117591
$293.9775
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Support Panel Thickness | 0.063" (1.60mm) |
| Material | Nylon |
| Mounting Type | Snap Lock |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, RLCBSC |
| Mounting Hole Diameter | 0.213" (5.40mm) |
| Length - Overall | - |
| Between Board Height | 0.197" (5.00mm) |
| Mounting Panel Thickness | 0.031" (0.80mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Holding Type | Snap Lock |
| Support Hole Diameter | 0.126" (3.20mm) |
| Features | Locking, Reverse Mounting |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | RLCBSC |