Essentra Components
Produkt-Nr.:
RLCBSK-10-01
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
CBS REVERSE LOCK 1.6MM PAN 10MM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.4275
$0.4275
10
$0.3648
$3.648
25
$0.32148
$8.037
50
$0.29526
$14.763
100
$0.28367
$28.367
250
$0.254714
$63.6785
500
$0.243143
$121.5715
1000
$0.202626
$202.626
2500
$0.18526
$463.15
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Support Panel Thickness | 0.063" (1.60mm) |
| Material | Nylon |
| Mounting Type | Snap Lock |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, RLCBSK |
| Mounting Hole Diameter | 0.213" (5.40mm) |
| Length - Overall | - |
| Between Board Height | 0.394" (10.00mm) |
| Mounting Panel Thickness | 0.063" (1.60mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Holding Type | Snap Lock |
| Support Hole Diameter | 0.157" (3.99mm) |
| Features | Locking, Reverse Mounting |
| Package | Bag |
| Base Product Number | RLCBSK |