Essentra Components
Produkt-Nr.:
RLCBSPR-10-01
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
BRD SPT SNAP LOCK NYLON 5/8"
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.4845
$0.4845
5
$0.418
$2.09
10
$0.34865
$3.4865
25
$0.32794
$8.1985
50
$0.31388
$15.694
100
$0.279015
$27.9015
250
$0.265088
$66.272
500
$0.251123
$125.5615
1000
$0.237168
$237.168
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Support Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Material | Nylon |
| Mounting Type | Snap Lock |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, RLCBSPR |
| Mounting Hole Diameter | 0.187" (4.75mm) 3/16" |
| Length - Overall | 0.938" (23.83mm) 15/16" |
| Between Board Height | 0.625" (15.88mm) 5/8" |
| Mounting Panel Thickness | 0.059" ~ 0.063" (1.50mm ~ 1.60mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Holding Type | Snap Lock |
| Support Hole Diameter | 0.125" (3.18mm) 1/8" |
| Features | Locking, Reverse Mounting |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | RLCBSPR |