Essentra Components
Produkt-Nr.:
RLCBSR-6-01
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
BRD SPT SNAP LOCK NYLON 3/8"
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.361
$0.361
5
$0.3116
$1.558
10
$0.2603
$2.603
25
$0.24434
$6.1085
50
$0.23389
$11.6945
100
$0.207955
$20.7955
250
$0.197562
$49.3905
500
$0.18715
$93.575
1000
$0.176757
$176.757
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Support Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Material | Nylon |
| Mounting Type | Snap Lock |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, RLCBSR |
| Mounting Hole Diameter | 0.187" (4.75mm) 3/16" |
| Length - Overall | 0.839" (21.30mm) |
| Between Board Height | 0.375" (9.53mm) 3/8" |
| Mounting Panel Thickness | 0.059" ~ 0.063" (1.50mm ~ 1.60mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Holding Type | Snap Lock |
| Support Hole Diameter | 0.125" (3.18mm) 1/8" |
| Features | Locking, Reverse Mounting |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | RLCBSR |