Essentra Components
Produkt-Nr.:
RLCBSRE-4-01
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
BRD SPT SNAP LOCK NYLON 1/4"
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.4275
$0.4275
5
$0.3667
$1.8335
10
$0.30495
$3.0495
25
$0.2869
$7.1725
50
$0.27455
$13.7275
100
$0.24415
$24.415
250
$0.231914
$57.9785
500
$0.219697
$109.8485
1000
$0.207499
$207.499
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Support Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Material | Nylon |
| Mounting Type | Snap Lock |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, RLCBSRE |
| Mounting Hole Diameter | 0.213" (5.40mm) |
| Length - Overall | 0.793" (20.15mm) |
| Between Board Height | 0.250" (6.35mm) 1/4" |
| Mounting Panel Thickness | 0.059" ~ 0.065" (1.50mm ~ 1.65mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Holding Type | Snap Lock |
| Support Hole Diameter | 0.157" (3.99mm) |
| Features | Locking, Reverse Mounting |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | RLCBSR |