Essentra Components
Produkt-Nr.:
RLCBSRS-5-01
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
BRD SPT REST MNT SNAP LOCK 5/16"
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.4085
$0.4085
5
$0.3515
$1.7575
10
$0.2926
$2.926
25
$0.2755
$6.8875
50
$0.26372
$13.186
100
$0.234365
$23.4365
250
$0.222642
$55.6605
500
$0.210938
$105.469
1000
$0.199215
$199.215
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Support Panel Thickness | - |
| Material | Nylon |
| Mounting Type | Snap Lock |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, RLCBSRS |
| Mounting Hole Diameter | 0.187" (4.75mm) 3/16" |
| Length - Overall | 0.433" (11.00mm) |
| Between Board Height | 0.313" (7.95mm) 5/16" |
| Mounting Panel Thickness | 0.059" ~ 0.063" (1.50mm ~ 1.60mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Holding Type | Resting Mount |
| Support Hole Diameter | - |
| Features | Locking, Reverse Mounting |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | RLCBSRS |