Essentra Components
Produkt-Nr.:
RLCBSRS-7-01
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
BRD SPT REST MNT SNAP LOCK 7/16"
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.38
$0.38
5
$0.3249
$1.6245
10
$0.2698
$2.698
25
$0.25384
$6.346
50
$0.2432
$12.16
100
$0.21622
$21.622
250
$0.205352
$51.338
500
$0.19456
$97.28
1000
$0.183749
$183.749
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Support Panel Thickness | - |
| Material | Nylon |
| Mounting Type | Snap Lock |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, RLCBSRS |
| Mounting Hole Diameter | 0.187" (4.75mm) 3/16" |
| Length - Overall | 0.559" (14.20mm) |
| Between Board Height | 0.438" (11.13mm) 7/16" |
| Mounting Panel Thickness | 0.059" ~ 0.063" (1.50mm ~ 1.60mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Holding Type | Resting Mount |
| Support Hole Diameter | - |
| Features | Locking, Reverse Mounting |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | RLCBSRS |