Essentra Components
Produkt-Nr.:
RLCBSRS-8-01
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
BRD SPT REST MNT SNAP LOCK 1/2"
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.456
$0.456
5
$0.3876
$1.938
10
$0.323
$3.23
25
$0.30324
$7.581
50
$0.29032
$14.516
100
$0.258115
$25.8115
250
$0.245176
$61.294
500
$0.232294
$116.147
1000
$0.219384
$219.384
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Support Panel Thickness | - |
| Material | Nylon |
| Mounting Type | Snap Lock |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, RLCBSRS |
| Mounting Hole Diameter | 0.187" (4.75mm) 3/16" |
| Length - Overall | 0.622" (15.80mm) |
| Between Board Height | 0.500" (12.70mm) 1/2" |
| Mounting Panel Thickness | 0.059" ~ 0.063" (1.50mm ~ 1.60mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Holding Type | Resting Mount |
| Support Hole Diameter | - |
| Features | Locking, Reverse Mounting |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | RLCBSRS |