RM10F3090CT
Cal-Chip Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
RM10F3090CT
Paket:
0805
Charge:
Datenblatt:
Beschreibung:
RES SMD 309 OHM 1% 1/8W 0805
Auf Lager : 10000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 5000
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0805
Ratings -
Resistance 309 Ohms
Series RM
Power (Watts) 0.125W, 1/8W