RM14J201CT
Cal-Chip Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
RM14J201CT
Paket:
1210
Charge:
Datenblatt:
Beschreibung:
RES SMD 200 OHM 5% 1/2W 1210
Auf Lager : 15000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 5000
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1210
Ratings -
Resistance 200 Ohms
Series RM
Power (Watts) 0.5W, 1/2W