RM25J220CT
Cal-Chip Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
RM25J220CT
Beschreibung:
RES SMD 22 OHM 5% 1W 2512
Auf Lager : 12000
Ext-Preis
  • 4000
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Ratings -
Resistance 22 Ohms
Series RM
Power (Watts) 1W