RM25J394CT-U
Cal-Chip Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
RM25J394CT-U
Beschreibung:
RES2512 5% 390K OHM 3W
Auf Lager : 4000
Ext-Preis
  • 2000
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Ratings -
Resistance 390 kOhms
Series RM
Power (Watts) 3W