RN02D2100CT-25
Cal-Chip Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
RN02D2100CT-25
Paket:
0201
Charge:
Datenblatt:
Beschreibung:
RES SMD 210 OHM 0.5% 1/32W 0201
Auf Lager : 20000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.011" (0.28mm)
Tolerance ±0.5%
Size / Dimension 0.023" L x 0.011" W (0.58mm x 0.29mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0201
Ratings -
Resistance 210 Ohms
Series RN
Power (Watts) 0.03W, 1/32W