RN04B2000CT10-25
Cal-Chip Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
RN04B2000CT10-25
Beschreibung:
RES SMD 200 OHM 0.1% 1/16W 0402
Auf Lager : 50000
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.014" (0.35mm)
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Ratings -
Resistance 200 Ohms
Series RN
Power (Watts) 0.063W, 1/16W