RN04F3242CT10-50
Cal-Chip Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
RN04F3242CT10-50
Paket:
0402
Charge:
Datenblatt:
Beschreibung:
RES SMD 32.4K OHM 1% 1/16W 0402
Auf Lager : 20000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.014" (0.35mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0402
Ratings -
Resistance 32.4 kOhms
Series RN
Power (Watts) 0.063W, 1/16W