RN06B2801CT5-25
Cal-Chip Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
RN06B2801CT5-25
Paket:
0603
Charge:
Datenblatt:
Beschreibung:
THINRES 0603 .1% 2.8K OHM 25P
Auf Lager : 10000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 5000
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0603
Series -
Power (Watts) 0.063W, 1/16W