RN10D3161CT5-25
Cal-Chip Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
RN10D3161CT5-25
Paket:
0805
Charge:
Datenblatt:
Beschreibung:
RES 3.16K OHM 0.5% 1/10W 0805
Auf Lager : 10000
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±0.5%
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Ratings -
Resistance 3.16 kOhms
Series RN
Power (Watts) 0.1W, 1/10W