RN10D3653CT5-25
Cal-Chip Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
RN10D3653CT5-25
Paket:
0805
Beschreibung:
THINRES 0805 .5% 365K OHM 25PPM
Auf Lager : 5000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 5000
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Tolerance ±0.5%
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0805
Ratings -
Resistance 365 kOhms
Series -
Power (Watts) 0.1W, 1/10W