RN10D3921CT5-25
Cal-Chip Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
RN10D3921CT5-25
Beschreibung:
THINRES 0805 .5% 3.92K OHM 25PPM
Auf Lager : 10000
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Tolerance ±0.5%
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Ratings -
Resistance 3.92 kOhms
Series -
Power (Watts) 0.1W, 1/10W