RN12B4121CT1-25
Cal-Chip Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
RN12B4121CT1-25
Beschreibung:
RES SMD 4.12K OHM 0.1% 1/8W 1206
Auf Lager : 1000
Ext-Preis
  • 1000
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Ratings -
Resistance 4.12 kOhms
Series RN
Power (Watts) 0.125W, 1/8W