RN12B6981CT5-25
Cal-Chip Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
RN12B6981CT5-25
Beschreibung:
THINRES 1206 .1% 6.98K OHM 25PPM
Auf Lager : 10000
Ext-Preis
  • 5000
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Ratings -
Resistance 6.98 kOhms
Series -
Power (Watts) 0.125W, 1/8W