RN12F1002CT5-25
Cal-Chip Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
RN12F1002CT5-25
Paket:
1206
Charge:
Datenblatt:
Beschreibung:
RES SMD 10K OHM 1% 1/8W 1206
Auf Lager : 5000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 5000
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings -
Resistance 10 kOhms
Series RN
Power (Watts) 0.125W, 1/8W