RP305-20-0-S
Astrodyne TDI
Produkt-Nr.:
RP305-20-0-S
Beschreibung:
COMPACT 3PH DELTA SNGL STAGE PWR
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 100°C
Applications General Purpose
Configuration Single Stage
Frequency - Operating 50/60Hz
Termination Style Threaded Post (M5)
Inductance -
Series RP305
Package Box
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) 3.5 kV
Voltage - Rated AC 480V
Current 20 A