RP310-10-100-S
Astrodyne TDI
Produkt-Nr.:
RP310-10-100-S
Hersteller:
Astrodyne TDI
Beschreibung:
ULTRA COMPACT 3PH DELTA SNGL STA
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 100°C
Applications General Purpose
Configuration Single Stage
Frequency - Operating 50/60Hz
Termination Style Threaded Post (M4)
Approval Agency CE, cURus, SEMKO
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Inductance -
Series RP310
Mfr Astrodyne TDI
Filter Type Three Phase (Delta)
Package Box
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) 3.5 kV
Voltage - Rated AC 480V
Current 10 A