RP310-20-22-QD
Astrodyne TDI
Produkt-Nr.:
RP310-20-22-QD
ULTRA COMPACT 3PH DELTA SNGL STA
Auf Lager : 30
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 100°C
Frequency - Operating 50/60Hz
Termination Style Quick Connect
Package Box
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) 3.5 kV
Voltage - Rated AC 480V
Current 20 A