RP320-200-1000-C
Astrodyne TDI
Produkt-Nr.:
RP320-200-1000-C
Hersteller:
Astrodyne TDI
Beschreibung:
3PH DELTA DUAL STAGE PWR LINE FI
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 100°C
Applications General Purpose
Configuration Two Stage
Frequency - Operating 50/60Hz
Termination Style Terminal Block
Approval Agency CE, CSA, cURus, ENEC, SEMKO
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Inductance -
Series RP320
Mfr Astrodyne TDI
Filter Type Three Phase (Delta)
Package Box
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) 3.5 kV
Voltage - Rated AC 480V
Current 200 A