RP325-80-100-S
Astrodyne TDI
Produkt-Nr.:
RP325-80-100-S
3PH DELTA DUAL STAGE PWR LINE FI
Auf Lager : 22
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 100°C
Frequency - Operating 50/60Hz
Termination Style Threaded Post (M6)
Package Box
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) 3.5 kV
Voltage - Rated AC 480V
Current 80 A