RP327-75-10-C
Astrodyne TDI
Produkt-Nr.:
RP327-75-10-C
Beschreibung:
BOOKSHELF 3PH DELTA DUAL STAGE P
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 100°C
Applications General Purpose
Configuration Two Stage
Frequency - Operating 50/60Hz
Termination Style Terminal Block
Approval Agency CE, CSA, cURus, SEMKO
Inductance -
Series RP327
Package Box
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) 3.5 kV
Voltage - Rated AC 480V
Current 75 A