RP328-42-10-C
Astrodyne TDI
Produkt-Nr.:
RP328-42-10-C
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 100°C
Frequency - Operating 50/60Hz
Termination Style Terminal Block
Package Box
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) 3.5 kV
Voltage - Rated AC 480V
Current 42 A