RP357-180-1000-W
Astrodyne TDI
Produkt-Nr.:
RP357-180-1000-W
Beschreibung:
3PH DELTA MULTI-STAGE HIGH CURRE
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 100°C
Applications General Purpose
Configuration Three Stage
Frequency - Operating 50/60Hz
Termination Style Wire Leads
Approval Agency CE, cURus, ENEC, SEMKO
Inductance -
Series RP357
Package Box
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) 3.8 kV
Voltage - Rated AC 600V
Current 180 A