RP370-250-100-B
Astrodyne TDI
Produkt-Nr.:
RP370-250-100-B
Hersteller:
Astrodyne TDI
Beschreibung:
3PH DELTA COMPACT EMI PWR LINE F
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 100°C
Applications General Purpose
Configuration Single Stage
Frequency - Operating 50/60Hz
Termination Style Terminal Post
Approval Agency CE, cURus, ENEC, SEMKO
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Inductance -
Series RP370
Mfr Astrodyne TDI
Filter Type Three Phase (Delta)
Package Box
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) 3.5 kV
Voltage - Rated AC 480V
Current 250 A