RP380-100-2000-W
Astrodyne TDI
Produkt-Nr.:
RP380-100-2000-W
Beschreibung:
3 PH DELTA PWR LINE FILTER 600V
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 100°C
Frequency - Operating 50/60Hz
Termination Style Wire Leads
Package Box
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) 3.8 kV
Voltage - Rated AC 600V
Current 100 A