RP380-80-100-C
Astrodyne TDI
Produkt-Nr.:
RP380-80-100-C
Beschreibung:
3 PH DELTA PWR LINE FILTER 600V
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 100°C
Applications General Purpose
Configuration Single Stage
Frequency - Operating 50/60Hz
Termination Style Terminal Block
Approval Agency CE, cURus, SEMKO
Inductance -
Series RP380
Package Box
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) 3.8 kV
Voltage - Rated AC 600V
Current 80 A