RP405-20-0-S
Astrodyne TDI
Produkt-Nr.:
RP405-20-0-S
Hersteller:
Astrodyne TDI
Beschreibung:
3PH WYE COMPACT SNGL STAGE PWR L
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 100°C
Applications General Purpose
Configuration Single Stage
Frequency - Operating 50/60Hz
Termination Style Threaded Post (M5)
Approval Agency CE, CSA, cURus, ENEC, SEMKO
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Inductance -
Series RP405
Mfr Astrodyne TDI
Filter Type Three Phase (Wye)
Package Box
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) 3.5 kV
Voltage - Rated AC 480V
Current 20 A