RP415-64-1000-W
Astrodyne TDI
Produkt-Nr.:
RP415-64-1000-W
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 100°C
Package Box
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) 3.5 kV
Voltage - Rated AC 480V
Current 64 A