RP420-100-10-C
Astrodyne TDI
Produkt-Nr.:
RP420-100-10-C
Beschreibung:
3PH WYE DUAL STAGE PWR LINE FILT
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 100°C
Applications General Purpose
Configuration Two Stage
Frequency - Operating 50/60Hz
Termination Style Terminal Block
Inductance -
Series RP420
Package Box
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) 3.8 kV
Voltage - Rated AC 480V
Current 100 A