GlobTek, Inc.
Produkt-Nr.:
RR9LA4500USBA-IMR6B
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 23W
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$20.2065
$20.2065
5
$19.8968
$99.484
10
$19.5852
$195.852
25
$18.65268
$466.317
50
$18.031
$901.55
100
$16.78745
$1678.745
250
$16.538702
$4134.6755
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -10°C ~ 40°C |
| Polarization | - |
| Input Type | Cord (Sold Separately) |
| Applications | Household Appliances, ITE (Commercial), Medical |
| Form | Desktop (Class I) |
| Output Connector | USB A Receptacle |
| Approval Agency | CB, CCC, CE, cETLus, FCC, PSE, Ukraine, VCCI, WEEE |
| Input Connector | IEC 320-C6 |
| Size / Dimension | 4.02" L x 1.87" W x 1.44" H (102.2mm x 47.5mm x 36.7mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Current - Output (Max) | 4.5A |
| Series | - |
| Power (Watts) | 23 W |
| No Load Power Consumption | 75mW |
| Region Utilized | International |
| Cord Length | 39" (1.00m) |
| Efficiency | Level VI, CoC Tier 2 |
| Voltage - Output | 5V |
| Standard Number | 60335-1; 60601-1; 60950-1; 62368-1 |
| Mfr | GlobTek, Inc. |
| Package | Bulk |
| Voltage - Input | 90 ~ 264 VAC |