GlobTek, Inc.
Produkt-Nr.:
RR9LI2700CCP-IMR6B
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
AC/DC DSKTP/WALL MT ADPT 24V 65W
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$22.078
$22.078
5
$21.736
$108.68
10
$21.39685
$213.9685
25
$20.37788
$509.447
50
$19.69882
$984.941
100
$18.340225
$1834.0225
250
$18.068544
$4517.136
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -20°C ~ 40°C |
| Polarization | Positive Center |
| Input Type | Cord, Multi-Blade (Sold Separately) |
| Applications | ITE (Commercial), Medical |
| Form | Desktop, Wall Mount (Class I) |
| Output Connector | Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm |
| Approval Agency | CB, CE, cETLus, EAC, ETL, FCC, PSE, S-Mark, UKRSepro, VCCI |
| Input Connector | IEC 320-C6, Multi-Blade (Sold Separately) |
| Size / Dimension | 4.63" L x 2.11" W x 1.44" H (117.5mm x 53.5mm x 36.6mm) |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 2.7A |
| Series | - |
| Power (Watts) | 65 W |
| No Load Power Consumption | 150mW (Max) |
| Region Utilized | International |
| Cord Length | 60.2" (1.53m) |
| Efficiency | Level VI, CoC Tier 2 |
| Voltage - Output | 24V |
| Standard Number | 60601-1-11; 60601-1-2; 62368-1 |
| Mfr | GlobTek, Inc. |
| Package | Bulk |
| Voltage - Input | 90 ~ 264 VAC |
| Base Product Number | RR9LI2700 |