GlobTek, Inc.
Produkt-Nr.:
RR9LZ3000USBCPPS(R6B)
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
AC/DC DSKTP/WALL ADPT 5V-11V 60W
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$46.208
$46.208
5
$45.486
$227.43
10
$43.32095
$433.2095
25
$40.43276
$1010.819
50
$39.71076
$1985.538
100
$38.41116
$3841.116
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -10°C ~ 40°C |
| Polarization | - |
| Input Type | Cord, Multi-Blade (Sold Separately) |
| Applications | ITE (Commercial), Medical |
| Form | Desktop, Wall Mount (Class I) |
| Output Connector | USB C |
| Approval Agency | CB, CCC, CE, cETLus, EAC, ETL, LPS, PSE, RCM, S-Mark, UKRSepro, VCCI |
| Input Connector | IEC 320-C6, Multi-Blade (Sold Separately) |
| Size / Dimension | 4.63" L x 2.11" W x 1.44" H (117.5mm x 53.5mm x 36.6mm) |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 4.6A, 4.6A, 4.4A, 4A, 3.6A, 3A, 4A |
| Series | USB PD with PPS |
| Power (Watts) | 60 W |
| No Load Power Consumption | 75mW (Max) |
| Region Utilized | International |
| Cord Length | 59" (1.50m) |
| Efficiency | Level VI, CoC Tier 1 |
| Voltage - Output | 5V, 5.8V, 9V, 12V, 15V, 20V, 3.6V ~ 11V |
| Standard Number | 60601-1; 60950-1; 62368-1 |
| Mfr | GlobTek, Inc. |
| Package | Bulk |
| Voltage - Input | 90 ~ 264 VAC |
| Base Product Number | RR9LZ3000 |