Essentra Components
Produkt-Nr.:
RSC-4-01
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CBL CLIP BENDABLE BLACK PUSH IN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.285
$0.285
10
$0.24035
$2.4035
25
$0.21166
$5.2915
50
$0.19456
$9.728
100
$0.186865
$18.6865
250
$0.167808
$41.952
500
$0.160208
$80.104
1000
$0.133494
$133.494
2500
$0.122056
$305.14
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Color | Black |
| Panel Hole Size | 0.189" (4.80mm) |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | Push In |
| Material Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Snap Closure |
| Screw Size | - |
| Series | Richco |
| Type | Clip, Bendable |
| Panel Thickness | 0.031" ~ 0.125" (0.79mm ~ 3.18mm) |
| Length | - |
| Mfr | Essentra Components |
| Height | - |
| Features | - |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Package | Bulk |
| Width | 0.240" (6.10mm) |
| Material Thickness | 0.040" (1.02mm) |
| Adhesive | - |
| Opening Size | 0.250" (6.35mm) |
| Base Product Number | RSC-4 |