RV0805FR-074M3L
YAGEO
Produkt-Nr.:
RV0805FR-074M3L
Beschreibung:
RES SMD 4.3M OHM 1% 1/8W 0805
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 4.3 MOhms
Series RV
Power (Watts) 0.125W, 1/8W