RV1206FR-07174KL
YAGEO
Produkt-Nr.:
RV1206FR-07174KL
Hersteller:
YAGEO
Paket:
1206
Beschreibung:
RES SMD 174K OHM 1% 1/4W 1206
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings AEC-Q200
Resistance 174 kOhms
Series RV
Power (Watts) 0.25W, 1/4W