RV2512JK-07200KL
YAGEO
Produkt-Nr.:
RV2512JK-07200KL
Hersteller:
YAGEO
Paket:
2512
Beschreibung:
RES 200K OHM 5% 1W 2512
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings AEC-Q200
Resistance 200 kOhms
Series RV
Power (Watts) 1W