RV2512JK-074M7L
YAGEO
Produkt-Nr.:
RV2512JK-074M7L
Beschreibung:
RES SMD 4.7M OHM 5% 1W 2512
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 4.7 MOhms
Series RV
Power (Watts) 1W