ebm-papst Inc.
Produkt-Nr.:
RV45-3/14S
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FAN BLOWER CF 69.5X54.95MM 24VDC
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$207.9455
$207.9455
10
$191.5295
$1915.295
25
$179.2175
$4480.4375
50
$176.48112
$8824.056
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Air Flow | 14.5 CFM (0.406m³/min) |
| Noise | 49.0dB(A) |
| Ingress Protection | - |
| Current Rating (Amps) | - |
| Fan Type | Blower, Centrifugal |
| Voltage - Rated | 24VDC |
| Product Status | Active |
| Voltage Range | 7 ~ 30VDC |
| RPM | 40000 RPM |
| Mfr | ebm-papst Inc. |
| Material - Frame | - |
| Features | Speed Sensor (Tach) |
| Width | 54.95mm |
| Operating Temperature | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Static Pressure | - |
| Bearing Type | Ball |
| Approval Agency | - |
| Termination | 3 Position Rectangular Connector and 6 Position Rectangular Connector |
| Size / Dimension | Rectangular/Rounded - 69.5mm L x 63.9mm H |
| Weight | 0.298 lb (135.17 g) |
| Lifetime @ Temp. | 22500 Hrs @ 25°C |
| Material - Blade | - |
| Series | RV45 |
| Power (Watts) | 43 W |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | RV45 |